Rekord dla Niepodległej

 

W dniu 9.11.2018 odbyło się uroczyste śpiewanie Hymnu Państwowego w ramach obchodów 100. Rocznicy Odzyskania Niepodległości przez Polskę. Połączyliśmy się z rzeszą szkół i przedszkoli, które o godz. 11.11 przystąpiły do odśpiewania Mazurka Dąbrowskiego, dołączając się do bicia „Rekordu dla Niepodległej” ogłoszonego przez MEN oraz Kuratorium Oświaty.

Nasze odśpiewanie 4-zwrotkowego Hymnu odbyło się w centrum Srebrnej Góry. Zaprosiliśmy na tą chwilę mieszkańców, rodziców, sąsiadów, turystów i wszystkich chętnych. Goście dopisali i wspólnie zaśpiewaliśmy Hymn. Ponadto, dzieci zaprezentowały zebranym wiersze i piosenkę o Ojczyźnie. W zamian otrzymały biało-czerwone baloniki i gromkie brawa.

Cieszymy się, że mogliśmy wspólnie świętować Rocznicę Odzyskania przez Polskę Niepodległości.

Dziękujemy za przybycie

IMG 20181109 110321

 

 

 

Dodatkowe informacje