Konkurs Recytatorski Jestem Polak Mały

W dniu 26.10.2018 odbył się Przedszkolny Konkurs Recytatorskie pod hasłem „ Jestem Polak Mały”

Przybyli rodzice oraz przedstawicielka GOKSiR, pani Dafne. Wysłuchaliśmy z wielkim zainteresowaniem wszystkich uczestników. Dzieci mówiły wiersze z dużym zaangażowaniem, najpiękniej jak potrafiły. Każdy z uczestników otrzymał pamiątkowy Dyplom Młodej Polki/ Młodego Polaka oraz drobne nagrody. Laureatką konkursu została Julka W, która reprezentować będzie nasze przedszkole na Przeglądzie Międzyprzedszkolnym w dniu 8.11.2018.

Konkurs jest jedną z wielu form działań, jakie podjęło nasze przedszkole aby uczcić 100 Rocznicę Odzyskania Niepodległości przez Polskę

W przerwie konkursu wychowankowie zaprezentowali rodzicom wiązankę polskich tańców ludowych, oraz piosenkę o Ojczyźnie.

Odbyła się również nauka wspólnego śpiewania Hymnu Państwowego.

 

 

 

Dodatkowe informacje